AGM motorna kosilica 4619 R, 2600 W - 60118ID EK000441795
AGM motorna kosilica 4619 R, 2600 W - 60118ID: EK000441795
- Cijena
- 679,90 KM
AGM motorna kosilica 4619 R Snaga: 2600 W Maks. radna širina: 46 cm Površina košenja: 1100 m²
Saznaj više
Garancija: 2 + 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Uređaj dizajniran za košnju travnjaka pomoću metalnog noža.
- Tip kućišta: čelično
- Funkcije: sakupljač, malčiranje, izbacivanje trave
Specifikacija
|
Karakteristike
|
|
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosilice |
| Motor | Benzinski |
| Tip motora | T6 - EURO 5 |
| Pogon | Samohodni |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Širina košenja | 46 cm |
| Podešavanje visine košnje(3 nivoa) | 2.5 -7 cm |
| Zapremina sakupljača | 50 l |
| Masa | 27.5 kg |
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | Villager |
| Garancija | 2 + 1 god |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 46 cm |
| Preporučena površina košenja | 1100 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 70 mm |
| Broj položaja visine | 3 |
| Snaga motora | 3.53 KS |
| Samohodna | Da |
| Brand motora | Villager |