Villager inverterski agregat VGI 2400 / 3700 W - 51466ID EK000597540
Villager inverterski agregat VGI 2400 / 3700 W - 51466ID: EK000597540
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.085,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
1.981,60 KM
Inverterski agregat Villager VGI 2400 je idealan za kućnu uporabu, kampiranje, nautičare, napajanje osjetljivih električnih uređaja kao što su računala, TV aparati, punjači, akumulatori....
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Inverterski agregat Villager VGI 2400 je idealan za kućnu uporabu, kampiranje, nautičare, napajanje osjetljivih električnih uređaja kao što su računala, TV aparati, punjači, akumulatori....
| Tip proizvoda | Agregati |
| Brand | Villager |
| Garancija | 2 god |
| Zapremnina motora | 98 ccm |
| Maksimalna snaga | 2200 W |
| Vrijeme rada sa rezervoarom goriva | 4.2 l/h |
| Snaga motora | 5.03 KS |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Nominalna snaga | 2000 W |
| Maks. izlazni napon | 220 V |
| Elektro start | Ne |