Villager električna ručna kružna pila VLN 165 / 1200 W - 51574ID EK000597488
Villager električna ručna kružna pila VLN 165 / 1200 W - 51574ID: EK000597488
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 225,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
214,60 KM
VILLAGER električna ručna kružna pila VLN 165
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER električna ručna kružna pila VLN 165

Opis
Prateća oprema:
- Cirkular za drvo
- Ključ za montiranje cirkulara
- Paralelna vodilica
Specifikacija
| Kategorija | Električne pile |
| Tip elektromotora | Kolektorski elektromotor |
| Radni napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Ulazna snaga | 1200 W |
| Broj obrtaja u praznom hodu | 5500 rpm |
| Tip pile | Ručna kružna |
| Vanjski promjer diska | 165 mm |
| Unutrašnji promjer diska | 16 mm |
| Dubina reza | 55 mm (90°) / 36 mm (45°) |
| Masa | 3.56 kg |
| Tip proizvoda | Kružne pile |
| Brand | Villager |
| Snaga | 1200 W |
| List pile (Ø) | 165 mm |
| Provrt lista pile (Ø) | 16 mm |