text.skipToContent text.skipToNavigation

BLACK FRIDAY do 67% + do 100 KM dodatnog popusta uz kodove!

🚚 Besplatna dostava
u aplikaciji
PHILIPS do dodatnih 10%
na odabrane artikle

Klikni na kod za kopiranje. Kodovi ne vrijede za HERO i BRAND DEAL artikle.


Scheppach motorna testera pila PCS38 1.8 KSID EK000713559

Scheppach motorna testera pila PCS38 1.8 KSID: EK000713559

Bez naknade

Uz naknadu za uslugu obročnog plaćanja (kartice)

Besplatna dostava na adresu za sve artikle kupljene putem eKupi aplikacije. Preuzmi je ovdje.

Black Friday Extreme je počeo! Ugrabi popuste do 67% + do 100 KM dodatnog popusta uz kodove. Požuri, zalihe su ograničene. Extremnu ponudu pogledaj ovdje.

249,00 KM

Cijena
159,90 KM

do 100 KM dodatno uz kod!

Scheppach motorna testera pila PCS38 1.8 KS Sche...  Saznaj više

Dostavljamo već od 22.10.2026

Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate

Povrat robe moguć unutar 15 dana

Black Friday Extreme
Iskoristi kod i uštedi dodatno 🔥

Odaberi kod prema vrijednosti narudžbe i ostvari do 100 KM dodatnog popusta. Klikom na kod možeš ga odmah kopirati.

20 KM popusta
za narudžbe preko 200 KM
BF20
40 KM popusta
za narudžbe preko 500 KM
BF40
70 KM popusta
za narudžbe preko 1.000 KM
BF70
100 KM popusta
za narudžbe preko 1.500 KM
BF100
VAŽNO: Dodatni popust uz kodove vrijedi za Black Friday artikle, ali se NE ODNOSI NA ARTIKLE OZNAČENE KAO HERO i BRAND DEAL ARTIKLE.

Scheppach motorna testera pila PCS38 1.8 KS

Scheppach motorna testera pila PCS38 1.8 KS

Scheppach benzinska motorna pila PCS38 je idealan alat za rezanje drva za ogrjev, orezivanje grana i skraćivanje grmlja. Opremljena snažnim 1.8 KS / 1.3 kW 2-taktnim motorom zapremine 37.2 cm³, ova pila garantuje optimalne rezultate rezanja. Sa kvalitetnim 14" / 35 cm ProCut mačem i lancem, brzina rezanja iznosi 21.2 m/s, što omogućava efikasan rad i precizne rezove. Sigurnost je osigurana Anti-Kickback zaštitom i zaštitom za ruke. Starter sa Easy Start funkcijom olakšava paljenje motora, a indikator nivoa goriva prati stanje rezervoara.

  • Snažan 1.8 KS / 1.3 kW 2-taktni benzinski motor
  • Brzina rezanja 21.2 m/s za efikasan rad
  • ProCut mač dužine 35 cm sa reznom dužinom od 33.5 cm
  • Anti-Kickback kočnica lanca za sigurnost
  • Easy Start funkcija za brzo pokretanje
  • Indikator nivoa goriva za jednostavnu kontrolu
  • Antivibracioni sistem za udoban rad

Specifikacija

ProizvođačScheppach
ModelPCS38
Kataloška oznaka5910127903
Snaga1.3 kW - 1.8 KS
Zapremina motora37.2 cm³
Motor2-taktni
PokretanjePullstarter / Vučno uže
Dužina reza / Kapacitet rezanja33.5 cm
Dužina vodilice (mača)35 cm
Brzina lanca21.2 m/s
Kapacitet rezervoara za gorivo0.26 L
Kapcitet rezervoara ulja za lanac0.21 L
GorivoMješavina ulja za dvotaktne motore i benzina 1:40
Težina5.5 kg
Dodatne informacijeAntivibracioni sistem, Automatsko podmazivanje lanca, Kočnica lanca, Štitnik za ruke, Easy Start funkcijom za lakše pokretanje motorne pile, Indikator nivoa goriva
Tip proizvoda Motorne pile
Brand Scheppach
Dužina vodilice 35 cm
Snaga motora 1.8 KS
Zapremnina motora 37.2 ccm
Ovaj proizvod do sada niko nije ocijenio, budite prvi!